Nasze usługi

Strony typu wizytówka

Jeśli potrzebujesz pokazać swoją firmę w Internecie w sposób jak najbardziej przejrzysty i profesjonalny spokojnie możesz powierzyć to nam. Podczas projektowania i pisania Twojej strony zadbamy o każdy szczegół.

a

Aplikacje webowe

Gdy potrzebujesz na swojej stronie rozbudowanej interakcji, bazy danych czy procesy wykonywane w tle z pewnością potrzebujesz aplikacje webową. Jest to strona, która ma nieograniczone możliwości funkcyjne. Sprawdź jak stworzymy dla Ciebie to czego dokładnie potrzebujesz.

a

Dedykowane oprogramowanie

Kiedy testujesz już kolejne oprogramowanie dla firm i nie jest ono dokładnie takie jakie potrzebujesz, pozwól, że napiszemy oprogramowanie specjalnie pod Ciebie i dokładnie takie jakie potrzebujesz.

Aplikacje mobilne

Telefony komórkowe odpowiadają za generwoanie 60% całego ruchu internetowego w Polsce , dlatego to właśnie aplikacja mobilna jest świetnym pomysłem na rozwinięcie swojej firmy. Nie ważne czy to będzie sklep internetowy, aplikacja bazodanowa czy po prostu aplikacja dla biznesu – sprostamy Twojemu wyzwaniu.

Aplikacje desktopowe

Potrzebujesz aplikacji, która będzie działała tak jak tego potrzebujesz na Twoim komputerze. Z pewnością uda nam się znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz dzięki aplikacji typu desktop.

Fotografia

Dobre zdjęcia to podstawa każdego biznesu, dlatego wykonujemy taką usługę w pełni profesjonalny sposób. Poradzimy sobie ze zdjęciami produktowymi jak i portretowymi.

Administracja stron www i baz danych

Zaopiekujemy się Twoją domeną, sprawdzimy zgodność serwera ze stroną czy zweryfikujemy szybkość Twojej bazy danych.

Obsługa informatyczna i programistyczna

Masz pytanie lub problem z zakresu informatyki lub programowania. Napisz do nas – postaramy się pomóc.