Witaj w naszej firmie

Gacode, to innowacyjna firma programistyczna, którą tworzy grono wysoko wykwalifikowanych programistów i projektantów graficznych. O dynamicznym rozwoju firmy  świadczy szybko zwiększająca się liczba przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy. W profilu działalności Gacode dominuje tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm spedycyjnych i transportowych oraz projektowanie aplikacji webowych. Ponadto zajmujemy się projektowaniem i pisaniem stron internetowych, które są przejrzystą i profesjonalną wizytówką Waszych firm. Tworzymy także aplikacje desktopowe, ułatwiające pracę na prywatnym lub firmowym komputerze, administrujemy strony www i bazy danych, dbając o Wasze domeny i weryfikując ich szybkość, a także pomagamy w obsłudze informatycznej i programistycznej. W przypadku jakichkolwiek problemów i wątpliwości – koniecznie skontaktuj się z nami, a my postaramy się pomóc najlepiej, jak potrafimy. Zajmujemy się także kreowaniem oprawy fotograficznej dla firm. Dbamy o każdy szczegół, więc jeżeli potrzebujesz dobrej jakości zdjęć portretowych i produktowych – musisz jak najszybciej zapoznać się z naszą ofertą.

 

Cechuje nas otwartość na nowe technologie, głód wiedzy oraz zamiłowanie do podejmowania nowych wyzwań. Uwielbiamy kreować systemy, które pomagają rozwijać Wasze firmy. Zespół Gacode tworzą profesjonaliści, którzy z uwagą i zaangażowaniem wsłuchują się w potrzeby każdego klienta i traktują go indywidualnie, zgodnie z naszym firmowym motto: Jeśli priorytety Klientów nie są naszymi priorytetami, nie mamy żadnych priorytetów.

Nie straszny nam żaden problem, ponieważ posiadamy wszelkie kompetencje, aby znaleźć i stworzyć adekwatne rozwiązanie, które przełoży się na zyski Twojej firmy. Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji, a przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów. Takie podejście zaowocowało licznym gronem usatysfakcjonowanych kontrahentów, takich jak: Jartom IT, Belgijskie piwa (www.belgijskiepiwa.eu), Krispro – agregaty prądotwórcze  (www.agregatykalisz.pl)brytyjska spółka Inventivaly LTD oraz KB Wash.

Jesteśmy świadomi tego, że biznesowe sukcesy są efektem konsekwencji w realizacji założonych celów, a przede wszystkim podążenia za wyraźnie wyznaczoną wizją na przyszłość. Zależy nam na stałym rozwijaniu naszych kwalifikacji, budowaniu niezawodnych i ergonomicznych systemów oprogramowania, aplikacji i stron, które zachwycą Was i Waszych klientów. W przyszłości natomiast zamierzamy stworzyć własny wewnętrzy system do zarządzania czasem pracy. Planujemy także poszerzyć zespół  Gacode o dodatkowych programistów i otworzyć nowe biuro we Wrocławiu.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia współpracy!

Ostatnie projekty

68
Starannie wykonanych i wdrożonych projektów. Każdy projekt jest dla nas sukcesem.

Nasz zespół

CEO in GACODE

Adrian Wolf

Dane firmy

„GACODE” Adrian Wolf
ul. Opolska  52-013 Wrocław
NIP: 8992883678
REGON: 386743489